Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)

Kód: 220404


Značka: EXE

EXE Motorizovaná kladka D8+2000 Kg DC 1F

Cena na dotaz

Motorizovaná kladka EXE Rise D8 + 2000 Kg DC 1F, s extra velkým rámečkem, tři fáze, jednořetězová
Množství

  • Přímý dovozce prémiových značek Přímý dovozce prémiových značek
  • Příprava a instalace produktů, zaškolení obsluhy, workshopy Příprava a instalace produktů, zaškolení obsluhy, workshopy
  • Záruční i pozáruční servis produktů Záruční i pozáruční servis produktů

Motorizovaný řetězový kladkostroj Exe Rise s extra velkým rámečkem je nejnovější přírůstek do rodiny kladek EXE Rise. Je extrémně silný, odolný proti korozi a opatřený nereflexivním matně černým povrchem těla z litého hliníku.

  • Třída FEM 3m (jistící faktor 50%)
  • Standardní nebo self-climbing zavěšení
  • Otočné tělo a hák řetězu
  • Rukojeti pracují v obou směrech
  • Spojka je umístěna na hříedli motoru, mimo dráhu zatížení
  • Řetěz je z pozinkované oceli (DIN EN 818-7)

Motorizovaná řetězová kladka EXE Rise uspokojí potřeby zábavního průmyslu i cestovního ruchu. Roky výzkumu a vývoje vedou k výkonné, přesné a bezpečné řadě kladkostrojů, díky nimže se důvěra zákazníků ve značku EXE zvyšuje po celém světě.

Elektromechanické vlastnosti a vysoce kvalitní komponenty vyráběné v Itálii jsou naprosto jedinečné a díky tomu jsou kladkostroje EXE Rise jedinečné a na mezinárodním trhu nepřekonatelné. Bezpečnostní faktor 8:1, spojka mimo dráhu zatížení, design převodovky a otočné háky na těle/řetězu - to jsou jen některé z vynikajících vlastností těchto kladkostrojů.

Kompatibilita se všemi EXE drivery a možnost vybavení encoderem, koncovým spínačem a siloměrem umožňují motorizovaným kladkám EXE Rise vyhovět všem potřebám jejich uživatelů.

Řada řetězových kladkostrojů EXE Rise, která je k dispozici ve verzích pro přímé a pro nízké napětí, nese certifikaci CE v souladu se směrnicí o strojních zařízeních 2006/42/ES a splňuje všechny požadavky stanovené v nové německé normě kvality SQP2:2018.

 

Výkon
2 kW
Typ ovládání
Přímé
Limit pracovního zatížení
2000 Kg
Pracovní rychlost
4 m/min @50 Hz
Jistící faktor
50 %
Bezpečností faktor
8:1
IP
55
Koncový spínač
2 pozice
Počet řetězů
1
Velikost řetězu
11,3x31 mm
Hmotnost řetězu
2,85 kg/m