Internetový obchod Primaton.cz provozuje společnost LightNeq s.r.o.. 

Zajišťujeme distribuci a prodej profesionální osvětlovací a zvukové jevištní techniky. Provádíme záruční i pozáruční servis a poskytujeme komplexní služby včetně individuálního přístupu k zákazníkům.

Prvotřídní podpora při využívání osvětlovací techniky a vytváření klientské základny na bázi přátelského přístupu umožnily společnosti dynamický růst a rychlé zařazení se mezi klíčové hráče na trhu. V průběhu času jsme pro své zákazníky vybudovali portfolio domácích i světových značek, které reprezentují nejlepší řešení pro festivaly, divadla, kina, galerie, kluby a další podobné prostory. 

V roce 2011 se společnost LightNeq s.r.o. stala výhradním dodavatelem značky MA Lighting – dnes už legendárního výrobce ovládaných světelných konzolí. Postupně bylo portfolio produktů rozšířeno a dnes zahrnuje i řadu dalších značek. Během svého působení jsme se podíleli na řadě významných projektů jako je Mistrovsví světa v hokeji, Český olympijský dům v Londýně či další význačné akce v oblasti divadelního či koncertního turné po České a Slovenské republice. Získaná zkušenost a profesionální tým odborníků nám umožnily vybudovat silné renomé a daly schopnost zajistit svěřené realizace k plné spokojenosti našich zákazníků. 

Za velmi důležitou součást našeho působení považujeme i široké spektrum služeb, které poskytujeme našim zákazníkům. Nabízíme služby v oblasti světelného designu, technické návrhy pro významné akce či služby v oblasti kreativního průmyslu – 3D vizualizace objektů, instalací i událostí samotných. Samozřejmostí je individuální poradenská činnost, organizace školení a seminářů a poskytnutí záručního a pozáručního servisu. 

Naší vizí je především dlouhodobá spolupráce se zákazníky vedoucí k jejich absolutní spokojenosti. Našim zákazníkům nabízíme inovativní a komplexní služby či schopnost poskytnout řešení šitá na míru pro naše klienty. Přejeme si být stálým a spolehlivým partnerem, který dokonale rozumí přáním a potřebám našich zákazníků a který je schopen stoprocentně naplnit jejich očekávání.

Team LightNeq a Primaton.cz