Platební metody

  • Bankovním převodem
  • Platba kartou online prostřednictvím platební brány poskytované ComGate Payments, a.s.
  • Rychlým bankovním převodem


Doprava

  • Kurýr PPL 
  • Objemnější věci individuálně
  • Osobní vyzvednutí  na adrese Ke Zlatému kopci 207/8, 196 00 Praha 9 - Myškovice, Po – Pá 10.00 – 17.00 v prostorách LightNeq s.r.o.

Jak na platbu přes platební bránu ComGate?

MOŽNOSTI PLACENÍ

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

PLATBA pomocí ApplePay nebo GooglePay

Nejjednodušší platba přímo z mobilního telefonu nebo tabletu. Dle Vaší platformy si přímo ve Vašem mobilním zařízení vybetere platební kartu z peněženky Google nevo z AppleWalet a dále pokračujete podobnějako při platbě kartou.
ApplePayGPay_Acceptance_Mark_800.png

PLATBA KARTOU

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

comgate-karetni-loga.png

PLATBA BANKOVNÍM PŘEVODEM

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

platebni-brana-comgate-banky-cz.png

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Níže uvedený kontakt pro případnou reklamaci plateb nebo dotazy k platbám:

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267