Voyager CFS HDMI TX2
Voyager CFS HDMI TX2
Front

Kód: 2211108-01


Značka: tvONE

tvONE Voyager CFS HDMI TX2

14 702 Kč

12 150 Kč bez DPH

Vysílací jednotka, s podporou přenosu videa 1920x1200 (HDMI s HDCP nebo DVI), plus audio a RS323 na vzdálenost 2200m po multividovém optickém kabelu nebo až 30km se adaptérem pro jednovidové vlákno, který je dostupný jako příslušenství.
Množství
Na objednání

  • Přímý dovozce prémiových značek Přímý dovozce prémiových značek
  • Příprava a instalace produktů, zaškolení obsluhy, workshopy Příprava a instalace produktů, zaškolení obsluhy, workshopy
  • Záruční i pozáruční servis produktů Záruční i pozáruční servis produktů

Vysílač CFS HDMI TX2 od výrobce Magenta je v základu dodáván s jedním MMF SFP adaptérem a funguje tak pouze jako vysílač. Pokud se ale dovybaví druhým SFP, získá tak větší možnosti a další funkce. Například uživatelé mohou signál zapojit kaskádovitě do dalšího vysílače a nebo signál poslat do skupiny přijímačů, které mohou být řetězeny za sebou. Jako volitelné příslušenství je možné dokoupit MMF SFP jednotky, které umožní propojrní jednovidovým optickým kabelem. S jednotkou 2390015-01 je možné spojení na vzdálenost až 4 km, s jednotkou 2390016-01 dokonce až 30 km.

Vysílací jednotka Voyager CFS-HDMI-TX2 je dodávána včetně stejnosměrného napájecího zdroje, který ke pomocí vestavěného systému k vysílači mechanicky připevnit.

Vlastnosti: 

  • Maximiální podporované rozlišení: 1080p nebo 1920x1200. 
  • Maximální barevná hloubka: 24 bit/pixel (8 bitů na barvu).
  • Maximální obnov. frekvence: 60Hz @ 1920x1200.
  • Podpora Audio Embedovaný zvuk v HDMI: výběr mezi analogovým audio vstupem a HDMI zdrojem (pokud to podporuje EDID na koenktoru nebo zobrazovacím zařízení).
  • Analogový audio výstup 3.5mm jack, zvuk může být nastaven na Analog Audio a i na vysílači deembedován z HDMI Audia, nebo smíchán ze všech dostupných audio zdrojů.
  • Konektory: HDMI-output 1x 3.5mm Audio output 1x DB9-Female RS-232 1x Fiber SFP Port 2x (1x SFP modul (MultiMode) součástí dodávky s Dual LC konektorem
  • Vlastnosti: EDID/DDC: Tento vysílač podporuje EDID/DDC zařízení připojená na HDMI konektorech.
  • HDMI: Verze 1.3b
  • HDCP: Verze 1.1.
  • Klasifikace: HDCP opakovač
  • CEC: HDMI “CEC” rozhraní není aktuálně podporováno. (Pozn. Hardware zařízení CEC podporuje,je možné, že funkce bude přidánaformou sw. upgrade).
  • Provozní teplota: 0 až 40°C.
  • Teplota pro skladování: -20 až +60°C.
  • Vlhkost: 80% RH, nekondenzující.
  • Železný box 1mm silný
  • Černá prášková barva a bílý sítotisk
  • Rozměry: 4.45cm H x 13.967cm W x 13.33cm D
  • Hmotnost 0,635kg
  • Seriové rozhraní: Standardní rozhraní RS232 s rozložením pinů dle DCE standardu.
    Signály: TXD, RXD, RTS, CTS, DSR, DTR, DCD and RI.
    Rychlosti: 2400, 4800, 9600, 19200, 38400, 57600, 115200, 230400 Baud.
    Parita dat: 8 datových. 1 nebo 2 stop bity. žádný paritní bit.
    Řízení toku: Hardwarové and softwarové řízení je k dispozici, nastavitelné zapnutí a vypnutí.
    Konektor: DB9-Female, w/4-40. 
  • Audio rozhraní: Oddělené úrovně pro Pravý a Levý kanál.
  • Výstupní napětí: 2V peak-to-peak, maximum.
  • Výstupní impedance: <= 100 ohm.
  • Výstupní samplovací frekvence: 48KHz
  • Výstupní frekvenční rozsah: 20-20KHz, (@-3dB).
  • Konektor: 3.5mm (1/8”) stereofoní Jack (TRS).
  • Předpokládaná životnost: >100,000 hodin.

Poznámka: Rychlosti a formáty dat jsou nastavitelné pomocí MAGui. Sériové rozhraní podporuje hardwarový a softwarový (Xon/Xoff) handshaking. Nicméně tato funkce nebyla ještě povolena ve firmware. Informujte se u tvONE distributorů o možných update firmwaru.