SigmaPix26BS1X1BF
SigmaPix26BS1X1BF
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
Kód: 13SIGMAX26BS1X1BF
Značka: Prolights
ProLights SigmaPix 26BS1X1BF
SigmaPix 26B je LED obrazovka pro vnitřní použití s roztečí pixelů 2,6 mm, která je navržena tak, aby splňovala požadavky na firemní, studiové a instalační aplikace.
Množství
Na objednání
  • Přímý dovozce prémiových značek Přímý dovozce prémiových značek
  • Záruční i pozáruční servis produktů Záruční i pozáruční servis produktů
Údržba panelu byla dále vylepšena a umožňuje rychlou výměnu modulů LED a jednotky PSU.
Elektronika zahrnuje nejnovější generaci přijímací karty Novastar A8s a obnovovací frekvenci až 3.840 Hz.
Vlastnosti:
  • Rychlá výměna modulu LED a zdroje napájení
  • Vestavěná mechanika zakřivení pro konkávní a konvexní zakřivení +40° / -40°.
  • Obnovovací frekvence 3.840 Hz
Video:
  • Typ řídícího čipu: MBI5253
  • LED zdroj: Černý rám Nationstar SMD1515
  • Rozteč pixelů: 2,6 mm
  • Rozlišení panelu: 192 x 192 pixelů
  • Rozlišení modulu: 96 x 96 pixelů
  • Světelný tok: 1000 nit
  • Kontrast: 4.000: 1
  • Stupně šedé: 14 bitů
  • Způsob řízení: 1/24 skenování, stálý proud
  • Vertikální úhel náklonu: 160°
  • Horizontální úhel náklonu: 160°
  • Hustota LED: 147.456 LED/m2
  • Poměr mrtvých pixelů: <0,002
  • Průměrná životnost LED: 100.000 h
Řízení:
  • Typ přijímací karty: A8S-N
  • Řídicí protokol: Novastar
  • Vstup signálu: RJ45
  • Výstup signálu: RJ45
Mechanické parametry:
  • Magnetické LED moduly: jsou k dispozici
  • Další specifika: konfigurace křivek, ochrana rohů, ochrana dna, mechanika automatického zamykání
  • Velikost modulu (Š x V): 250x250 mm
  • Velikost panelu (Š x V x H): 500×500×83 mm
  • Vertikální závěsný systém: vestavěná podpěra aliscaf clamp
  • Chlazení: přirozené pasivní chlazení šasi a absence ventilátorů
  • Připojení: bezproblémový uzamykací systém
  • Zakřivení: konvexní a konkávní -40° / +40°
  • Tělo: hliníkový tlakový odlitek
  • Barva: černá
  • Stupeň krytí: IP: IP30 (přední / zadní strana)
  • Hmotnost panelu: 8 kg
  • Hmotnost na metr čtvereční: 32 kg
  • Množství závěsných panelů ≤: 20 pro zavěšení a 12 pro stohování
  • Vyhovující norma: CE, UKCA
Elektrické parametry:
  • Vstup/výstup napájení: IPKON Seetronic IN/OUT
  • Napájení: AC 110/230 V 50/60 Hz
  • Maximální spotřeba energie (panel): 120 W
  • Průměrná spotřeba energie (panel): 35 W
  • Maximální spotřeba energie (m2): 480 W
  • Průměrná spotřeba energie (m2): 140 W
  • Spotřeba energie v pohotovostním režimu (pannello): 35 W
  • Maximální příkon/panel:: AC 220 V / 0,55 A
  • Pracovní teplota: -10 °C / +45 °C