Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)

Kód: 16GTO-DF


Značka: Outline

Outline GTO-DF

Cena na dotaz

518 364 Kč

428 400 Kč bez DPH

GTO-DF je patentovaný „down-fill“ reprobox obsahující nově navržený zvukovod, který je založen na odstupňování zvukových cest
Množství
Na objednání

  • Přímý dovozce prémiových značek Přímý dovozce prémiových značek
  • Příprava a instalace produktů, zaškolení obsluhy, workshopy Příprava a instalace produktů, zaškolení obsluhy, workshopy
  • Záruční i pozáruční servis produktů Záruční i pozáruční servis produktů
  • Prvek k zvukovému pokrytí prvních míst těsně před pódiem (down-fill), který tvoří část řešení GTO
  • Modulární konstrukce se stejným půdorysem jako mají všechny ostatní prvky GTO
  • Vysoce výkonný středo-výškový prvek systému line array, který zahrnuje 4× 8" měnič s neodymovým magnetem pro středové frekvence a 2× vysokofrekvenční driver s 3" membránou v patentované akustické čočce, spojené ve speciální asymetrické ozvučnici "V-power" (jako u širokopásmového modulu GTO)
  • Navržen pro bi-amping
  • Vysoká zatížitelnost (3200 W + 1000 W HF AES ve špičce) a akustický tlak (144,5 dB SPL ve špičce v 1 m)
  • Vybaven precizním a lehkým integrovaným zavěšovacím systémem GTO, umožňujícím přesné směrování a pokrytí
  • Rozsáhlé vnitřní výztuhy zajišťují maximální pevnost

GTO-DF je patentovaný „down-fill“ reprobox obsahující nově navržený zvukovod, který je založen na odstupňování zvukových cest. Reprobox je konstruován tak, aby poskytl mimořádně vysokou zvukovou kvalitu pro několik předních řad obecenstva vyplněním zvukových mezer, které často registrují diváci v blízkosti jeviště. Svou orientací směrem dolů je předurčen k umístění vespod sestavy GTO.

GTO-DF je po mechanické stránce totožný, a zvukově sladěný s širokopásmovým modulem GTO, takže může být jednoduše přidán do zavěšené sestavy. Jedinečný je na GTO-DF rozsah vertikálního rozptylu od nula po mínus dvacet pět stupňů, který zaručuje, že zvuk je přesně zaměřen na hlediště a ne na pódium. Vyvinutí této akustické čočky umožnilo mnohem menší konstrukci než je obvyklé u tohoto typu produktu. Patentovaný zvukovod poskytuje horizontální pokrytí 120° pro frekvenční pásmo od 315 Hz do 17,5 kHz.

GTO-DF je určen pro rozsáhlé aplikace jako součást řešení GTO. Sortiment GTO se nejlépe hodí pro projekty vyžadující nekompromisní zvukovou kvalitu. Tento výrobek je schopen mimořádné přeměny elektrické energie na akustickou. GTO-DF má užitečný frekvenční rozsah od 250 Hz do 17,8 kHz ±3 dB. Citlivost je 105 dB SPL (pro středové frekvence) a 101 dB SPL (pro výškové frekvence) ve volném poli. Maximální trvalý příkon 800 W AES (středy) a 250 W (výšky) poskytne výstupní výkon 134 dB SPL ve volném poli (středy) a 125 dB SPL (výšky) při špičkových hodnotách výstupního výkonu, které mohou dosáhnout 144 dB SPL (středy) a 135 dB SPL (výšky).

Skříň GTO-DF je vyrobena z 15 mm silné, baltské březové překližky (fenolicky lepené) a kompletně vyztužena pro zvýšení celkové pevnosti. Pro povrchovou úpravu je použit vodotěsný černý lak, odolný proti poškrábání. Vozík GTO je určen pro dva reproboxy na sobě a usnadňuje manipulaci a přepravu i na nerovném povrchu. Zapuštěné rukojeti po stranách poskytují pevný úchop při manipulaci. Součástí řešení na klíč je i ochranný obal proti dešti.

Připojení k reproboxu je provedeno dvěma typy konektorů v paralelním zapojení. Jsou to: dva NL4 se zapojením pinů 1+/1- pro středotónové drivery a piny 2+/2- pro vysokofrekvenční tlakové drivery, plus jeden LKI-8 se zapojenými piny E/F pro středotónové drivery a piny G/H pro vysokofrekvenční tlakové drivery.

Frekvenční rozsah

(-10 dB)

200 Hz ÷ 18,5 kHz

Průměrný rozptyl

Horizontálně

120°

Vertikálně

0° ÷ -25° (v ose -12,5°)

Impedance měničů (Ohm)

Mid

8 Ohm (min 6,8 Ohm)

High

16 Ohm (min 16,7 Ohm)

Výkon - W AES

Trvalý

Špičkový

Mid

800 W

3200 W

High

250 W

1000 W

Max krátkodobý SPL @ 1m*, free-field*

144,5 dB SPL

Reproduktory

Mid

4× 8" NdFeB částečně osazen hornou

High

2× 3" membrána, NdFeB tlakový driver osazen akustickými čočkami spojenými s hornou s konstantní směrovostí

Hmotnost

78 kg

Rozměry netto se zasunutými čepy

Výška

465 mm

363 mm

Šířka

1126 mm

1181 mm

Hloubka

655 mm

655 mm