Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)

Kód: 16GTO-LOW


Značka: Outline

Outline GTO-LOW

Cena na dotaz

274 610 Kč

226 950 Kč bez DPH

GTO-LOW je rozšiřující basový box, který se skládá ze stejné dvojice 15” měničů, zavěšovací hardware vybavení jako box GTO, má stejné rozměry
Množství
Na objednání

  • Přímý dovozce prémiových značek Přímý dovozce prémiových značek
  • Příprava a instalace produktů, zaškolení obsluhy, workshopy Příprava a instalace produktů, zaškolení obsluhy, workshopy
  • Záruční i pozáruční servis produktů Záruční i pozáruční servis produktů

GTO-LOW je rozšiřující basový box, který se skládá ze stejné dvojice 15” měničů, zavěšovací hardware vybavení jako box GTO, má stejné rozměry. Reflexní porty jsou rovněž ve stejném uspořádání, čímž se zachovává spojitost nízkých kmitočtů soustavy. To umožňuje kombinovat GTO a GTO-LOW mnoha různými způsoby v závislosti na použití, místě a dostupném prostoru.

GTO-LOW plní dvě hlavní úlohy:

  • Jako box posilující basy GTO. Moduly GTO-LOW jsou standardně řízeny k tomu určeným kontrolérem a zesilovačem. Pro rozšíření frekvenčního rozsahu je poskytnuta volba uživatelského presetu. Ve standardním režimu GTO-LOW zrcadlí frekvenční charakteristiku nízkofrekvenční sekce boxů GTO (50 Hz – 100 Hz), pokud to však vyžaduje typ použití, může uživatel rozšířit frekvenční rozsah boxů GTO-LOW až k 40 Hz.
  • Jako víceúčelový nízkofrekvenční prvek, který lze použít s dalšími systémy Outline, jako jsou Mantas a Butterfly, při zvolení vhodného uživatelského programu v podporovaných jednotkách DSP. Frekvenční charakteristika GTO-LOW je dostatečně flexibilní, takže může být výrazně upravena, aby vyhovovala různým středovýškovým modulům a lehce zvládne až 200 Hz.

Boxy GTO-LOW mají stejný půdorys a zavěšovací hardware jako GTO, takže ho lze snadno použít v sestavě s GTO. V závislosti na přesné konfiguraci reproboxů, poskytuje sestava GTO a GTO-LOW větší směrovost nízkých frekvencí a širší frekvenční rozsah v oblasti nízkých frekvencí. Boxy GTO-LOW mohou být rovněž nakonfigurovány ke kardioidnímu pokrytí, které může být nesmírně přínosné v mnoha situacích. Výhodou je odstranění nežádoucích nízkých frekvencí z pódia, mnohem větší kontrola nízkých frekvencí v prostorech s velkou odrazivostí a přesnější celková kontrola systému v akusticky nesnadných prostorech.

I když má GTO-LOW stejný vnější tvar jako GTO, což usnadňuje skladování, přepravu a použití kombinace systému GTO/GTO-LOW, liší se sestavy svou vnitřní kontrukcí. Kvůli své vysoké zatížitelnosti a frekvenční charakteristice je celá konstrukce značně zesílena, na čemž se podílí i přední ozvučnice z jednoho kusu.

Navzdory všem mimořádným technickým řešením, váží GTO-LOW včetně zavěšovacího hardwaru pouze 72 kg.

Rozměry

netto

se zasunutými čepy

Výška

465 mm

465 mm

Šířka

1126 mm

1181 mm

Hloubka

655 mm

655 mm

Frekvenční rozsah
(-10 dB) 28 Hz ÷ 300 Hz
Impedance
2 x 8 Ohm (min 6,5 Ohm)
Maximální SPL
141 dB SPL (free-field)/147 dB SPL (half-space)
Výkon - W AES (trvalý/ve špičce)
2 x 600 W/2 x 2400 W
Reproduktory
Low - 2 x 15" hybridní pásmová propust
Průměrný rozptyl - horizontálně
quasi-všesměrový
Průměrný rozptyl - vertikálně
závisí na uspořádání sady