Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)

Kód: 16DVS12PiSP


Značka: Outline

Outline DVS 12P iSP

Cena na dotaz

134 065 Kč

110 798 Kč bez DPH

Kompaktní dvoupásmová reproduktorová soustava s vestavěným zesilovačem v zapojení bi-amp a integrovaným patentovaným ovládáním DSP – iMode
Množství
Na objednání

  • Přímý dovozce prémiových značek Přímý dovozce prémiových značek
  • Příprava a instalace produktů, zaškolení obsluhy, workshopy Příprava a instalace produktů, zaškolení obsluhy, workshopy
  • Záruční i pozáruční servis produktů Záruční i pozáruční servis produktů
Vlastnosti
Dvoupásmový reprobox s bi-amp zesilovačem s pulzně šířkovou modulací PWM (750 W EIAJ na kanál). Integrované patentované ovládání DSP – Outline iMode. 12" reproduktor a 2,5" tlakový driver s titanovou membránou osazen hornou s konstantní směrovostí (94° x 73° od 500 Hz do 10 kHz). Lichoběžníkový tvar skříně s montážními body na všech stranách pro široké možnosti využití jak v trvalých, tak mobilních aplikacích. Příruba pro stojan. V horizontální poloze může plnit funkci pódiového odposlechu (ve dvou úhlech), nebo ve vertikální poloze ozvučovat hlediště.

Vlastnosti iMODE
Přímé ovládání všech reprosoustav vybavených technologií iMode pomocí zařízení iPad, iPhone a iPod Touch (a k tomu určeným softwarem Outline). Nejaktuálnější provedení zahrnuje: rychlou činnost, snadné použití, využití dotykového ovládání, efektivitu ovládání a přesnost digitální technologie. Ovládání řady parametrů v reálném čase: úrovní, zpoždění, ekvalizérů, filtrů a funkcí skupin. Připojení pomocí ethetnetového rozhraní.

Použití
Určeno pro použití v aplikacích vyžadujících přesnou a výkonnou reprodukci až do vysokých hlasitostí. Schopnost reprodukovat zvukový materiál s takovou celistvostí předurčuje DVS 12P iSP k mobilnímu i fixnímu použití. Typické využití může zahrnovat:
– hlavní ozvučení, in-fill, out-fill, delay-fill
– ve spojení se subwooferem DVS 115/118 SW iSP může sloužit jako odposlech akustické bicí soupravy nebo side-fill.

Popis
DVS 12P iSP je kompaktní dvoupásmová reproduktorová soustava s vestavěným zesilovačem v zapojení bi-amp a integrovaným patentovaným ovládáním DSP – iMode. iMode pomocí zařízení Apple iPad a iPhone dovoluje uživateli bezdrátově ovládat jednotlivé reproboxy DVS iSP nebo jejich skupiny; k dispozici je čtyřpásmový parametrický ekvalizér a další čtyři pásma v režimu „group“, filtry typu horní/dolní propust, zisk, zpoždění signálu a polarita. V rámci DSP jsou nastavení crossoverů, limiterů a zisků pásem „továrně nastavena“ takže jednotnost zvuku zůstává konstantní u všech DVS 12P iSP. Reprobox se skládá z 32cm středobasového reproduktoru s 76mm aluminiovou cívkou a výškového tlakového driveru s 65mm titanovou membránou s 36mm hrdlem. Vysokofrekvenční část je osazena hornem s vyrovnanou směrovostí a širokým rozptylem. Box může být umístěn na stativ, zavěšen ze stropu nebo položen na podlaze jako pódiový odposlech. Jednotná směrovost systému od 500 Hz do 4 kHz má průměrný rozptyl 98° horizontálně a 88° vertikálně. Průměrné širokopásmové zvukové pokrytí od 500 Hz do 10 kHz je 94° horizontálně a 73° vertikálně. Akusticky reprodukovaná šířka pásma je 50 Hz až 20 kHz při -10dB. Frekvenční charakteristika celé soustavy je ± 3 dB od 71 Hz do 17 kHz. Ve volném poli má vysokou průměrnou úroveň akustického tlaku v širokém frekvenčním rozsahu s maximem 133 dB SPL. Maximální možný výkon dvoukanálového PWM zesilovače je 750 W EIAJ na kanál. Skříň má dvanáct montážních bodů se závitem M8, které umožňují horizontální i vertikální zavěšení s použitím příslušného volitelného hardwaru. Spodní část skříně je vybavena přírubou pro standardní stojan nebo distanční tyč s průměrem 35 mm. Perforovaná ocelová mřížka v přední části je průzvučná.

Jedinečné možnosti ovládání
Celá série DVS iSP je vybavena patentovanou technologií Outline iMode, která je široce uplatňována v celém sortimentu Outline. iMode je „inteligentní“ digitální platforma pro ovládání reprosoustav, která kombinuje pokročilé zpracování digitálního signálu a protokol TCP/IP s cílem poskytnout vyčerpávající možnosti ovládání a velký výběr rozhraní. Uživatelé mohou v reálném čase ovládat řadu parametrů (úrovně, zpoždění, ekvalizéry, filtry). iMode také umožňuje uživatelské sledování výkonnostních údajů celého systému (včetně VU měřičů, přebuzení a stavu limiteru, přehřívání a ochrany zesilovače) za použití iPadu (s k tomu učeným softwarem Outline) nebo internetového prohlížeče (bez dalšího zvláštního softwaru) jako při prohlížení internetových stránek. iMode je založena na standardní IP komunikaci a vyvíjena s ohledem na budoucnost; nabízí ovládání netbookem, smartphonem a mnoha zařízeními, které se ještě objeví. iMode pracuje pod operačním systémem Linux s kernelem upraveným společností Outline. Tento systém byl vybrán pro svou extrémní stabilitu a kompatibilitu a poskytuje tak solidní základ pro pokročilé funkce.

Výška
570 mm
Délka
350 mm
Šířka
350 mm
Frekvenční rozsah
(-10 dB) 53 Hz ÷ 20 kHz <br> (±3 dB) 71 Hz ÷ 17 kHz
Maximální SPL
133 dB
Výkon
2 x 750 W EIAJ do 4 Ohm
Středobasový reproduktor
1 × 12" NdFeB vented high-pass loaded woofer
Výškový reproduktor
1 × 12" NdFeB vented high-pass loaded woofer
Konektory
Audio: 1 XLR + 1 Link Out <br> Napájení: 1 PowerCon + 1 Link Out <br> Ethernet: 2 Ethercon (zásuvka RJ45)
Vyzařovací úhel
500 Hz ÷ 10 kHz
Typ zesilovače
dvoukanálový třída D (Digitální)
Chlazení zesilovače
ventilátor
Výrobce zesilovače
PowerSoft
Zatížitelnost - WAES (středobas)
Trvalá: 400, Špičkavá: 1600
Zatížitelnost - WAES (výšky)
Trvalá: 80, Špičková: 320